oświetlenie sceniczne imprez

Nasza firma posiada szeroki wybór oświetlenia: reflektory sceniczne, konsolety oświetleniowe nadające się do różnorakich zastosowań. Dostosujemy oświetlenie sceniczne na twojej imprezie tak, że będzie się komponować do muzyki oraz nastroju panującego na scenie nadając wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Nasze oświetlenie sceniczne to nie tylko sprzęt – firma Scena System to zgrany i profesjonalny zespół pasjonatów. Dlatego śmiało możesz polecić nam organizację nawet najbardziej wymagających eventów. Lata pracy na rynku polskim zaowocowały dużym portfolio przeprowadzonych z sukcesem koncertów, wydarzeń miejskich oraz bardziej kameralnych imprez. Proszę pamiętać, że nasza firma obsługuje tego rodzaju wydarzenia całościowo. Oferujemy zarówno sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy, jak również rozkładane sceny różnych wymiarów.

Oświetlenie estradowe i sceniczne na najwyższym poziomie.
Oświetlenie sceniczne na najwyższym poziomie.
OŚWIETLENIE SCENICZNE I ESTRADOWE
oświetlenie sceniczne i estradowe - sprzęt oświetleniowy
Reflektory PAR 64
Reflektory PAR 56
Reflektory PC/FRENSEL
Reflektory PAR 64 LED
Reflektory Prowadzące
Belki LED BAR
Belki Pixel BAR
Sunstrip Activ DMX
Blindery 4x650W
Stroboskopy ATOMIC 3000
Martin Hazer 2500
Martin Hazer K1
Ruchome głowy 575W
Martin MAC 700W
Martin MAC 1200W
Clay Packy Alfa Beam 300
Clay Packy Sharpy
Robe Wash
PROFESJONALNE KONSOLETY OŚWIETLENIOWE: konsolety oświetleniowe - sprzęt oświetleniowy
Grandma Full Size
Grandma ON PC
Chamsys magicq
DMX Eurolite

Jak widzisz nasze zaplecze techniczne jest całkiem spore. Kilka rodzajów konsolet oświetleniowych, jak również pozostałego oświetlenia scenicznego i estradowego pozwala nam na optymalny dobór sprzętu, tak aby zaoferować Tobie organizację w możliwie najlepszej cenie, bez utraty jakości. Nasi technicy to eksperci w swoim fachu, dlatego im więcej szczegółów przekażesz nam w zapytaniu ofertowym tym łatwiej będzie przygotować nam konkretną ofertę pod Twoje oczekiwania.

Organizując nawet mały event należy wziąć pod uwagę wiele czynników, często decydujących o końcowym odbiorze wydarzenia przez naszych Klientów.  Dlatego już dzisiaj skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów takiej imprezy oraz wstępnej wyceny oraz terminów. Pamiętaj, że wybierając naszą firmę masz gwarancję doświadczenia na rynku od wielu już lat. Doradzimy oraz przygotujemy wszystko, tak aby powierzona nam impreza przywoływała zawsze miłe wspomnienia udanego i dobrze zorganizowanego wydarzenia.

Oświetlenie estradowe i sceniczne na każdy typ eventów.
Oświetlenie sceniczne